עזרה

חברים בקשר
בכרטיס זה מופיעות כל הפניות שפנו אליך.או במידה שאת/ה פנית לחבר והוא/היא חזרו אליך. כרטיס זה מכיל סימנים הנותנים אינדיקציה , אם החבר/ה צפה/תה בכרטיסך, אם הפניה שקיבלת חדשה,אם החבר/ה מחק את כרטיסך וכדומה

פניות שלך
כל הפניות שאת/ה פנית,ועדין לא קיבלת תשובה, ברגע שתקבל תשובה,אוטומטית הכרטיס ימחק ויופיע ,בחברים בקשר.

חיפוש בני זוג
בכרטיסזה אפשר לערוך חיפוש למציאת בן זוג מתאים לפי חיתוכים שונים.כמו כן אפשר למצוא בן זוג לפי מספרו.בחיפוש לא ימצאו חברים אשר מופיעים,בחברים בקשר /פניות שלך/רשימה שחורה.או חברים שביצעו חסימה.בעזרת המסננת ההפוכה.וזאת כדי למנוע עיון בכרטיסים לא רלוונטיים.

צור קשר
בעזרת כרטיס זה ניתנת לכם האופציה לפנות לתמיכה של האתר ,עם כל שאלה.

שלח לחבר
אם הנך מרוצה מהאתר,יש באפשרותך לספר לחברים,עליך למלא את הדואר האלקטורני שלהם,ואת שמך ולשלוח. והחבר/ה יקבלו הודעה עם שמך שממליצה על האתר.

רשימה שחורה
רשימה זו מכילה את כל החברים שאינך מעוניין/ת שיוכלו למצוא אותך בחיפוש. קיימת אפשרות להיכנס לכרטיסו של החבר/ה ,ולהכניסו לרשימה השחורה.

וכן קיימת אפשרות
להיכנס לרשימה השחורה דרך עדכון כרטיס,ולראות את רשימת החברים ,ולהוציא מי שבוחרים מהרשימה.

עדכון כרטיס כרטיס זה נועד לעדכן את פרטיך האישיים והוא מכיל את הקטגוריות הבאות

הוספת/שינוי תמונה: נועד להוספה של תמונה.

פרטים אישיים: כל פרטיך האישיים כגון גובה,מבנה גוף,סיסמא וכד’ ..

כרטיסך האישי
נותן לך אפשרות לראות את כרטיסך כמו שהוא ניראה לגולשים באתר.

רשימה שחורה
נותן גישה לרשימה השחורה.

?איך להקפיא או למחוק את הכרטיס
עליך להיכנס לעדכון כרטיס ולבחור את הקטגוריה של עדכון פרטי התקשרות ,ובתוך עמוד זה יש אופציה להקפיא לגמרי,זה אומר שלא תקבל/י יותר דואר אלקטרוני מהאתר,וחברים גם לא ימצאו אותך בחיפוש.כמו כן אם יש לך סוכן חכם הוא יבוטל,אבל רשימות הקשר שלך לא יימחקו,וזאת כדי שתוכל/י לחזור ולהשתמש בכרטיסך בעתיד,בעצם להקפיא זה כמו למחוק.מלבד העובדה שאם תרצה/תרצי להיכנס בעתיד לאתר,לא תצטרי לפתוח כרטיס חדש..
אפשרות נוספת היא להקפיא רק את הדואר שהאתר שולח,הכרטיס יעבוד כרגיל ,אבל לא תקבל/י הודעות במידה שחבר באתר יפנה אליך.לאפשרות זו נכנסים גם דרך פרטי התקשרות

אי חידוש השירות
עליך להכנס ל "הגדרות האתר" ליד אפשרויות קבלת המייל ולבחור ב"הקפאת כרטיס" או במחיקת הכרטיס.
לידיעתך, אם ברשותך מנוי, הסרת הכרטיס אינה מפסיקה את החיוב, בנוגע לביטול חיוב, יש לפנות לשירות הלקוחות בהודעה ?איך אפשר לדעת מי פנה אלי
כל מי שפנה אליך מופיע בחברים בקשר ,ומסומן עם מעטפה לבנה,וכאשר את/ה מחזיר לו פניה המעטפה נהפכת לצהובה.

?מה ההבדל בין חברים בקשר לפניות שלך
בכרטיס פניות שלך ,מופיעות רק הפניות שפנית לחבר באתר,והוא עדיין לא הגיב לפנייה שלך.למרות שיש אפשרות לדעת אם הוא הסתכל בכרטיס שלך בעזרת העין בראש הכרטיס,אם הוא הסתכל אחרון אז העין פתוחה ,ואם את/ה הסתכלת אחרון אז העין סגורה. כאשר החבר מוחק או שולח או מכניס אותך לרשימה השחורה,אז אוטומטית הכרטיס שלו עובר לחברים .בקשר ,ומראה לך את מצב הקשר. בחברים בקשר ישנם בעצם כל החברים שנוצר איתם קשר מסויים,וזה אומר או שהם פנו אליך,או שאת/ה פנית אליהם והם חזרו,או שהם מחקו את כרטיסך,או שהם הכניסו אותך לרשימה השחורה .

מה זה אומר שאני מכניס מישהו לרשימה השחורה? ומה ההבדל בין זה לבין מחיקה?
אם את/ה מכניס חבר אחר לרשימה השחורה,אז הכרטיס שלך יופיע אצלו בחברים בקשר,אם שלט של אין כניסה,והוא לא יוכל לפנות אליך,ולא ימצא אותך בחיפוש,כמו כן גם את/ה לא תמצא אותו בחיפוש.בניגוד למחיקה ,שאז תופיע אצלו מעטפה שחורה בחברים בקשר,והוא יוכל לשלוח לך שוב,ואף תראו אחד את השני בחיפוש.