תנאי הרשמה והשתתפות

המנוי הוא מנוי מתחדש אוטומטית עד שהמשתמש יבחר שלא להמשיך אותו ויבטלו דרך האתר

1.מסמך זה מהווה הסכם משפטי בין חברת מנדרינה כתומה (להלן:בעלת האתר "blisodot.co.il") לבינך(להלן:המשתמש באתר) מעתה ואילך הסכם זה יירשם בלשון זכר למרות שהכוונה היא לשני המינים,והסיבה היא מתנאי נוחות בלבד. על ידי ההרשמה והשימוש ב"blisodot.co.il" הינך מצהיר כי הינך מסכים ומתחייב לכל התנאים הרשומים מטה. עליך לקרוא את כל הסכם ההשתתפות בקפידה לפני שאתה נרשם לאתר,במידה ואינך עושה כך אל תירשם/תישתמש ב"blisodot.co.il". כמו כן שמורה לנו הזכות לשנות את תוכן ההסכם מבלי ליידע אותך,וידיעת ההסכם היא על אחריותך בלבד. השירות ניתן להפסקה בכל עת על ידך או על ידי חברת מנדרינה כתומה ללא צורך בהסברים.

2. "blisodot.co.il" מהווה אתר להיכרויות בעזרת מחשב,ואין חברת מנדרינה כתומה או כל מי שקשור אליה ,אחראי על התכנים המוזנים באתר על ידי משתמשיו.שהם הגולשים עצמם,או על ידי פורצי מחשבים ששינו תכנים בצורה לא חוקית.

3.הגבלת הרישום:
הגבלת הרישום: מכיון ש"blisodot.co.il" , מוגבל לגילאי 18. "blisodot.co.il" לא יישא בכל אחריות ,בגין פגיעה בקטינים ,על ידי תכנים אסורים,או על ידי מיפגשים או קשרים שיווצרו בעזרת האתר בין קטין לבוגר.בהשתמשך באתר הינך מצהיר כי אתה מקבל על עצמך את התנאים האלה:

 • הינך מתחייב לספק פרטים אמיתיים,נכונים ,מדוייקים,ומלאים על עצמך ,כפי שטופס ההרשמה דורש,ולעדכן כשצריך.
 • החברות באתר היינה אישית ,ולשימושך הבלעדי,אסור לך להעביר את זכויות השימוש ,בכרטיסך לאדם אחר לצורך כלשהו.

  4.הצהרות והתחייבויות של נרשמים ומשתמשים ב"blisodot.co.il":
  א.הנך מאשר כי המידע שאתה חושף בפני חברת מנדרינה כתומה ו/או blisodot.co.il הכרויות,נחשף מרצונך החופשי והשימוש בו יעשה לשם שירות,המתואר בהסכם זה.
  ב.הנך מסכים כי חברת מנדרינה כתומה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי ההשתתפות בכל זמן ,בלי לתת לך הודעה מראש,או אחרי.
  ג.הנך מסכים כי "blisodot.co.il" יכולה לשנות ו/או להפסיק ו/או לסיים לתמיד את תנאי ההשתתפות,את השתתפותך או את שירותיה ללא הודעה מוקדמת.
  ד.הנך מסכים לכך שייתכן שבעתיד,האתר לא יעבוד פרקי זמן מסויימים,עקב שינוי תכנים,הוספת פונקציות,או תקלות טכניות,או כל סיבה אחרת.
  ה.על מנת להסיר כל ספק הנך מסכים לכך ש"blisodot.co.il" לא תחזיר כספים ששולמו על ידך מסיבה כלשהיא.
  ו.הנך מצהיר שהנך אחראי לתוכן או לאיכות המידע שסיפקת,וכי המידע הוא לגביך בלבד,כמו כן הנך אחראי לצילומים שהכנסת,ולתכנים שהכנסת.
  ז.הנך מסכים כי משתמשי "blisodot.co.il" יכולים לעיין בפרטים שהכנסת לאתר.
  ח.הנך מסכים כי אתה בלבד תשא בכל נזק או הפסד כספי שייגרמו לך או לאנשים שבאת איתם בכל סוג של קשר,בעזרת האתר "blisodot.co.il".
  ט.הנך מסכים שלא לסחור בשירותים ש"blisodot.co.il" מעניק לך. והנך מכיר בכך ש"blisodot.co.il" משמש כדרך להעברת מידע וקישור בין אנשים בלבד. הנך מסכים לכך ששימושך בשרות כפוף לחוקים והתקנות המדיניים ,הבינלאומיים,והמקומיים ולכן כל הפרה שלהם תהווה סיבה לסגירת כרטיסך,ולהעברת פרטייך לרשויות המתאימות.
  י.הנך מאשר כי "blisodot.co.il" יכול לשלוח לך דואר אלקטרוני בכל נושא שהוא.
  יא."blisodot.co.il"לא חייב לשמור מידע שהזנת בכרטיסך,או פניות שלך לחברים אחרים באתר,במקרה שחלק מהמידע או כולו יימחק לא תוכל לבוא בתביעה ,או דרישה כל שהיא כנגד "blisodot.co.il".

  הנך מסכים שלא:
  1.הנך מתחייב שלא לעשות שימוש בשירות,לצורך פרסום כלשהוא,כגון מכתבי שרשרת,דואר אלקטרוני לחברי האתר,פרסומת בתוך האתר,וכל צורת פרסום נוספת שמשתמשת באתר.
  2.לאסוף מידע לגבי אחרים כגון דואר אלקטרוני,טלפונים,כתובות וכדומה.
  3.לייצור זהות שיקרית , ו/או דואר אלקטרוני או tcp/ip שאינה נכונה.ו/או להטעות אחרים בעניין זהות השולח ,או כתובתו,או פרטיו.
  4.לכלול בכרטיסך האישי טלפון,דואר אלקטרוני,או פרט התקשרות אחר למעט במקומות המיועדים לכך.
  5.להעביר דרך השירות ,חומר תועבה,מסרים מיניים,חומר פורנוגרפי,הצעות מיניות פוגעות או בוטות,או תמונות עירום או כל חומר אחר שיכול להזיק מסיבה כלשהיא.
  6.להעביר מידע שמפר זכויות קנייניות של אדם,חברה,או גוף כלשהוא.
  7.להפיץ או לפרסם,חומר כלשהוא אשר מוגן בזכויות יוצרים,ו/או פטנטים.
  8.להעביר או לשכפל או לפרסם חומר המכיל "וירוסים" ,"תולעים" ,"סוסים טרויאנים",וכל חומר שיכול להזיק.
  9.לנסות לפרוץ לאתר ,או לנסות לפגוע בו,או להעתיק מידע אשר לא מוצג דרך ממשק המשתמש הרגיל,לנסות לערער את יציבות האתר,לתקוף את האתר במתקפת דואר אלקטרוני,ו/או tcp/ip.
  10.לנסות להיכנס לכרטיסו של משתמש אחר,דרך איתור פרטי ההזדהות שלו,או דרך כשלי אבטחה של האתר עצמו,או בדרך אחרת.
  11.להטריד משתמשי "blisodot.co.il" אחרים דרך פרטים שהועברו לך.
  12.להפריע לשימושו של משתמש אחר באתר,באמצעים,רגילים,ו/או לא חקיים כגון "פריצה לאתר".

 • במקרה שתעבור על אחד מחוקים אלה רשאי "blisodot.co.il" לנתק אותך מהאתר,ולסגור את כרטיסך ללא הודעה מוקדמת.

 • הנך מודע לעובדה שהפרת האבטחה/איזון, של המערכת או המחשבים עליהם האתר מאוחסן,יגררו פניה לרשויות המתאימות ועילה לתביעה מצד בעלי האתר "blisodot.co.il".

  אחריות:
  הנך מסכים לכך שאתה נוטל על עצמך,את כל האחריות,בגין השימוש ב"blisodot.co.il"." " אינו אחראי ,בכל דרך שהיא אם במפורש,ואם במשתמע.לרבות אחריות לגבי סחירותו של השירות,או מקרויותו."blisodot.co.il" אינו אחראי שהשירות יעמוד בציפיותיך,ויהיה נקי מתקלות ומבעיות.מאובטח,מהיר,אמין. "blisodot.co.il" לא אחראי לתקיניות השירות,או לתוצאות שייגרמו לך או לכל גוף אחר עקב השימוש באתר,או לאמינות המידע שמועבר,או לתקינות האתר,או המידע שנוצר בעזרת האתר,עקב בעיות תוכנה ,או "באגים".או תרגום של הטקסט שהזנת,או איכות עריכת המשפטים,או שגיאות כתיב,או מחיקת המידע בגלל טעות,שלנו או טעות שנגרמה עקב רשלנות של צד ג ,או "וירוסים" שתוריד למחשב האישי שלך,או לכל מחשב אחר דרך באתר.

  הגבלת אחריות:
  אין "blisodot.co.il" אחראי בדרך כלשהיא לגבי קישורים הנמצאים באתר,לאתרים אחרים,וכל נזק שייגרם/אם ייגרם,לך או לכל גוף אחר דרך אחד האתרים המקושרים לקישורים אלה,לא יהיה קשור בכל דרך ל"blisodot.co.il",ו" " לא ייקח על עצמו כל אחריות מישפטית. כמו כן אין "blisodot.co.il",אחראי על תקינות הקישורים עצמם.

 • תנאי מחירון blisodot.co.il
 • כל הסכומים סופיים ומוחלטים. אין החזר כספי למנוי שלא ניצל את יתרת זכותו לחיפוש במערכת, יתרת הזכות לשימוש במערכת תעמוד לו.

  החברה מתחייבת כי דואר אלקטרוני שנשלח ע"י רוכש המנוי ישלח ליעדו באמצעות מערכת blisodot.co.il יחד עם זאת החברה איננה יכולה להבטיח כי המנוי יזכה לתגובה מן הנמען אין בשליחת ההודעה משום הבטחה של החברה לכל התחייבות שהיא כלפי המנוי למעט ההתחייבות לשלוח ההודעה לנמען שאליו החליט המנוי לשירות לשלוח הודעה באמצעות מערכת הדוא"ל. רוכש המנוי מסכים ומצהיר בזאת כי זכויות המנוי אינן מקנות זכות לבטל המנוי במצב בין אם המנוי מחליט לאחר תקופה לבטל את המנוי או להשהות את המנוי מכל סיבה שהיא. יתר על כן לא יינתן החזר לרוכש מנוי אשר המנוי שלו הופסק לאלתר ע"י החברה מאחר והתנהגותו היוותה הפרה של אחד מתנאי השימוש בשירות תנאי שירות להלן מנוי לשירות מצהיר ומסכים בזאת כי התנהגות תוקפנית ואינה נאותה כלפי משתמשים אחרים במערכת לרבות התנהגות תוקפנית בצאט' , באמצעות שליחת דוא"ל טורדני למשתמשים אחרים המערכת , לרבות כתיבת דברי נאצה בפרופיל המנוי תקנה לחברה זכות לבטל את המנוי לאותו מנוי שהפר את תנאי השימוש במערכת. כל מחלוקת משפטית בנוגע לרכישת מנוי מכל סוג שהוא , או זכויות לדיוור אלקטרוני או כל רכישה אחרת באתר זה תידון בבית משפט בחיפה . הפורום המשפטי שיחול - חוקי מדינת קליפורניה , ארה"ב. סמכות השיפוט היא של בית המשפט בחיפה בלבד. המנוי מסכים לתניית שיפוט זאת. המנוי מסכים ומאשר בזאת כי החברה רשאית לחדש תשלום המנוי באופן אוטומטי מידי חודש בחודשו לפי שער חידוש המנוי המובטח בעת הצטרפות המנוי לשירות. ביטול החידוש האוטומטי ייעשה מייד לאחר הודעת המנוי בהתאם להוראות ביטול המנוי . ביטול המנוי יכול להעישות ע"י הקלקה על " שירותי חברים" או בכתובת הבאה: סיום מנוי.

  שליחת אימייל מהאתר
  הינך מסכים ומודע לעובדה שאתר blisodot.co.il יישלח לך אימייל כאשר משתמש באתר שולח לך הודעה או קריצה
  ביטול\הקפאת הכרטיס
  עליך להכנס ל "הגדרות האתר" ליד אפשרויות קבלת המייל ולבחור ב"הקפאת כרטיס" או במחיקת הכרטיס.
  לידיעתך, אם ברשותך מנוי, הסרת הכרטיס אינה מפסיקה את החיוב, בנוגע לביטול חיוב, יש לפנות לשירות הלקוחות בהודעה.